У посудину з водою об'ємом 50 см кубічних занурили повністю залізний брусок масою 7,8 кг на скільки

підніметься рівень води, вода не виливається Помогите плиз, буду признателен

Ответы на вопрос

Отвечает Гриванова Настя.
=m/po(железа)  V=S*h
m/po(железа)=S*h  откуда  h=m/po(железа)*S=7.8/7800*0.00050=
вычисли и запиши ответ