Яку роботу виконує струм силою 0,3 А під час проходженя в провіднику 10 с ? напруга на кінцях

провідника становить 4 В

Ответы на вопрос

Отвечает Дин Ульяна.
Мощность 
P = IU
работа
А = Р*t = IUt = 0,3*4*10 = 12 Дж