Велосипедист за перші 5с проїхав 40м, за наступні 10с - 100м, а за останні 5с - 20м. Визначити

середні швидкості на кожній з ділянок і на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Тельгеров Максим.
Дано:
S1=40м
t1=5c
S2=100м
t2=10с
S3=20м
t3=5с
Vс-?
щоб знайти середню швидкість на кожній ділянці, треба V=S/t
V1=40м/5с=8м/с, V2=100м/10с=10м/с, V3=20м/5с=4м/с
Vc=(S1+S2+S3)/(t1+t2+t3)
Vc=(40м+100м+20м)/(5с+10с+5с)=160м/20с=8м/с