На кінцях невагомого стрижня довжиною 120см підвісили 2 вантажі- 20 і 40 кг. Знайти за якої довжини

L1 iL2рівновага не зміниться

Ответы на вопрос

Отвечает Ріжкова Каріна.
L=1,2 м, F1L1=F2L2; L1/L2=F2/F1; L1/L2=m1g/m2g; L1/L2=20/40=1/2; L1=L:3=0,4 м, L2=1,2-L1 =1,2-0,4=0,8 м