Напруга в колі змвнного струму змінюється за законом u=120sin 628 t(B).Визначити діюче значення

напруги і період її зміни.

Ответы на вопрос

Отвечает Жиров Артём.
U= \frac{ U_{m} }{ \sqrt{2} } = \frac{120}{1,41}=84,85B

w=628

T= \frac{2 \pi }{w} = \frac{2 \pi }{628} =0,01c