Визначте глибину занурення батискафа в море, якщо на його ілюмінатор площею 0,12 м2 тисне морська

вода із силою 1,9 МН

Ответы на вопрос

Отвечает Летучая Мария.
S=0,12 м^2, F=1,9 МН=1900000 Н, ρ=1030кг/м^3. h-? p=F/S, p=ρgh,
F/S=ρgh, h=F/(Sρg), h=1900000/(0,12*1030*10)=1537 м.