До якої температури охолоне 5л окропу в каструлі віддавши в навколишнє середовище 1680кДж енергії


Ответы на вопрос

Отвечает Шаипов Эмиль.
Q=c*m*(t1-t2),где  с=4200 дж/(кг*К), m=5 кг, t1=100 C 
t2=t1-Q/(c*m)=100-1680000/(5*4200)=100-80=20 градусов C