Гелій масою 2 кг нагрівають на 20 градусів Цельсія при постійному об'ємі. Ви значити кількість

теплоти , наданої газу.

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Дима.
M=2 кг    M=4*10^-3 кг/моль    ΔT=20 K   Q=?
===
V=const
A=0
Q=ΔU=(3/2)*(m/M)*R*ΔT=3*2*8.31*20/(2*4*10^-3)=124650 Дж
==============================