Автомобільне колесо, діаметр якого 60 см, робить 144 оберти за 12с. Визначте швидкість руху

автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Асауленко Вячеслав.
D=0.6 м     n=144     t=12 c    V=?
===
V=π*d/T
T=t/n
V=π*d*n/t=3.14*0.6*144/12=22.6 м/с
==========================