Гроза бушує в 3 км від туристичного табору. Через який час після спалаху блискавки туристи чують

удар грому?

Ответы на вопрос

Отвечает Gerasimov Bogdan.
Дано S=3 км   V=330 м/с ( в разных задачниках скорость разная) t- ?

t=S/V=3000/330=300/33=9,1 с