Для нагрівання тіла від 10 °С до 30 °С було витрачено 24 кДж теплоти. З якого матеріалу виготовлене

тіло, воно має масу 5 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Раумова Мика.
Q=cm(t1-t2)
с=Q/m(t1-t2)=24000/5*(30-10)=24000/100=240