Ліфт рівноприскорено (а0) рухається вгору. У ліфті вільнопадає кулька. Яке прискорення кульки

відносно Землі?

Ответы на вопрос

Отвечает Denver Lesha.
Я не знаю что такое КУЛЬКА но она движется с ускорением a=Fт/m=m*g/m=g=9,8 м/с2
ускорение КУЛЬКИ не зависит от ускорения лифта