Знайти середню швидкість автомобіля, якщо він проїхав першу ділянку щляху зі швидкістю 100 км/год,

другу - зі швидкістю 40 км/год, якщошлях на першій та другій ділянці однаковий.

Ответы на вопрос

Отвечает Родина Алина.
Первая часть пути равна  V_{1} t; вторая часть  V_{2} t;
Средняя скорость за время 2t равна
V= (V_{1}t + V_{2}t)/(2t)= (V_{1} + V_{2})/2=70
Отвечает Смаглюк Маша.
Дано S1=S2=S/2     V1=100 км/ч    V2=40 км/ч    Vср- ?

Vср=S/(t1+t2)= S/(S/2*V1   +S/2*V2)=2*V1*V2/(V1+V2)=2*40*100/140=
=8000/140=57,14 км/ч