На відстані 5 см від заряду 8нКл,що перебуває в рідкому діалектрику,напруженість електричного поля

становить 10кН/Кл.Якою є діалектрична проникність діелектрика?

Ответы на вопрос

Отвечает Артюшок Константин.
Из формулы:
E = k*q / (ε*r²)
диэлектрическая проницаемость:
ε = k*q/(E*r²) = 9*10⁹*8*10⁻⁹ / (10*10³*(0,05)^2) = 2,88 ≈ 3