Допоможіть будь ласка) гармонічні коливання задано рівнянням x=0,1 cos 0,5 nt. визначити амплітуду,

частоту, період та циклічну частоту коливань

Ответы на вопрос

Отвечает Суходольская Таня.
A=0.1 м
ω=0,5*π=1,57 рад/с
T=2*π/ω=2/0.5=4 c
v=1/T=1/4=0.25 Гц
=============================