Скільки атомів двохвалентного металу виділиться на 1 см2 поверхні електрода за час t = 5хв., якщо

густина струму j=10А/м2?

Ответы на вопрос

Отвечает Beridze Ramaz.
Z = 2
s = 2 см² = 2*10⁻⁴ м²
t = 5 мин = 300 с
j = 10 А/м²
n - ?

m = k * I * t = k * q
q = p * Z * n
I = j * s
j * s * t = p * Z * n
n = j * s * t / ( p * Z)
n = 10 А/м² * 2*10⁻⁴ м² * 300 с / (1,6*10⁻¹⁹ Кл * 2) ≈ 1,9*10¹⁸