Скільки треба змішати гарячої води з температурою 70 градусів, з холодною при температурі 20

градусів, щоб отримати воду при температурі 30 градусів, і загальною масою 100 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Курченков Владислав.
Для цього можна скористатися рівнянням теплового балансу:

```
m1 * c * (T1 - Tm) = m2 * c * (Tm - T2)
```

де:

* m1 - маса гарячої води
* m2 - маса холодної води
* c - теплоємність води (приблизно 4200 Дж/(кг*°C))
* T1 - початкова температура гарячої води
* T2 - початкова температура холодної води
* Tm - кінцева температура суміші

Звідси:

```
m1 * (70 - 30) = m2 * (30 - 20)
```

```
m1 = m2 * 10
```

Отже, маса гарячої води дорівнює масі холодної води. Загальна маса суміші 100 кг, отже кожна з мас дорівнює 50 кг.

Відповідь: треба змішати по 50 кг гарячої і холодної води.

@studyworkss - Тг канал. Приєднуйся, тут тобі допоможуть вирішити всі завдання які буде потрібно