Скільки потрібно затратити теплоти щоб перетворити в пару 2 л води взятої за температури 100°C

Питома теплота пароутворення води 2,3 МДж кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Ташкин Дима.

Дано:

L = 2,3×10^6 Дж/кг

V = 2 л = 0,002 м³

ро = 1000 кг/м³

Q = ?

Анализ:

Q = L×m

m = pV

Q = L×pV

Решение:

Q = 2,3×10^6×0,002×1000 = 4,6 МДж

Ответ: 4,6 МДж