Два велосипедисти починають рух з однієї точки та майже відразу набирають швидкості 3 і 4 м/с

відповідно. Якою буде відстань між велосипедистами через … 1 хв після початку руху, якщо велосипе дисти рухаються: а) в одному напрямку; б) перпендикулярно один до одного?

Ответы на вопрос

Отвечает Гиновян Сергей.

Ответ:

а)  S = (v2 -v1) * t = (4 - 3) * 60 = 60 м

б) S = \sqrt{(v1*t)^{2} + (v2*t)^{2} } = t * \sqrt{(v1)^{2}  + (v2)^{2} } = 60 * \sqrt{9 + 16}  = 300 м