Яка фокусна відстань збиральної лінзи з оптичною силою 0,5 дптр?


Ответы на вопрос

Отвечает Громова Мария.
За формулою D=1/F 
F=1/D
D=0,5
F=2м
Отвечает Баландина Кристина.
F =  \frac{1}{D}

D - оптична сила ( 0,5 Дптр )

F =  \frac{1}{0,5} = 2 м