10. На тіло повністю занурене у гас діє виштовхувальна сила 200 H. Який об'єм тіла? Відповідь

записати числом у см^3. Розв'язання задачі прислати вчителю​

Ответы на вопрос

Отвечает Касимов Тимур.

Ответ: 25 000см³

Объяснение:

Дано:

Fa=200Н

ρ=800кг/м³

g=10Н/кг

-------------

V-?

Fa=ρgV

V=Fa/(ρg)=200/(800*10)=0,025м³=25 000см³