Визначте концентрацію електронів провідності у металевому провіднику площею поперечного перерізу

0,5 см 2 та силою струму 8 А, якщо швидкість упорядкованого руху електронів 0,2 мм/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Бауэр Павел.

Ответ:

Объяснение:

S = 0,5 см^2 = 5*10^-5 м^2

I =  8 А

ν =  2*10^-4 м/с

е = 1,6*10:-19 Кл   заряд электрона

n = ?

количество электронов N

N = Q/e = I*t / e

Объем электронов

V = S*L = S*ν*t

концентрация электронов

n = N/V =  (I*t / e ) / (S*ν*t) = I/ (e*S*ν) = 8 / (1.6*10^-19 *5*10^-5 * 2*10^-4 ) = 5*10^27 электронов / м^3