На тіло занурене у воду діє виштовхувальна сила 2 кн. Обчисліть об'єм зануреного тіла. поможете?​


Ответы на вопрос

Отвечает Serykbai Rasul.

Ответ: 0.2 м3.

Объяснение:

Fa = ρж * g * Vп.ч.т. => Vп.ч.т. = Fa / ρж * g

Vп.ч.т. = 2 000 / (1000 * 10) = 0.2 (м3).