Визначте iндуктивність вхідного контуру радіоприймача, якщо під час прийому радіо- хвиль частотою

40 МГц амплітудне значення сили струму в контурі дорівнює 80 мкА, а амп- літудне значення напруги 0,80 мВ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бактыбай Батырхан.

Ответ:

Объяснение:

Для визначення індуктивності вхідного контуру радіоприймача нам необхідно використати формулу для резонансної частоти коливального контуру:

f = 1 / (2π√(LC))

де f - частота коливань контуру, L - індуктивність контуру, C - ємність контуру.

Якщо частота радіохвиль, що приходять до контуру, дорівнює 40 МГц, то можна записати:

f = 40 МГц = 40 * 10^6 Гц

Далі, якщо амплітудне значення сили струму в контурі дорівнює I, то можна використати формулу для напруги на індуктивності в коливальному контурі:

U_L = 2πfLI

де U_L - напруга на індуктивності, L - індуктивність контуру.

Оскільки контур є резонансним, то напруга на індуктивності U_L повинна бути рівною напрузі на ємності U_C:

U_L = U_C

Таким чином, ми можемо записати:

2πfLI = (1 / (2πfC)) * I

Після спрощення ми отримаємо вираз для індуктивності:

L = (1 / (4π^2f^2C)) = 1,99 * 10^-9 Гн

Отже, індуктивність вхідного контуру радіоприймача дорівнює 1,99 * 10^-9 Гн.