7. Міліамперметр розраховано на вимірювання максимального струму I(ma) його внутрішній опір

R(ma)= 10 Ом. Обчисліть опір (у міліомах) шунта, який дає змогу вимірювати струм до 5 А. Відповідь округліть до цілих.

Ответы на вопрос

Отвечает Кондраткова Виталина.

Ответ:

І = 1 А

RmA = 4.9 Oм

Шкала= 20 мА

Rш=?

Розв'язання

Rш= RmA/n-1

n= 50(тому що в 1 А - 1000 mA, 1000/20=50)

Rш= 4,9/(50-1)= 4.9/49= 0.1 Ом

Объяснение:

я гуль я гуль я гуль я гуль я гуль я гуль я гуль я гуль

Отвечает Борисов Артём.

Ответ:

я рролддддлллььоооооооооооошшшшшшш