БУДЬ ЛАСКА!!!!ДОПОМОЖІТЬЬ!!!! На який кут треба відхилити площину, щоб її освітленiсть зменшилася

удвічі порівняно з освітленістю площини під час перпендикулярного падіння променів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеев Александр.

Відповідь:

60⁰

Пояснення:

E₀=(I/r²)*cos(α₀)=(I/r²)*cos(0)=(I/r²)
E₁=(I/r²)*cos(α₁)=E₀/2=(I/r²)*1/2

(I/r²)*cos(α₁)=(I/r²)*1/2

cos(α₁)=1/2

α₁=60⁰