Яка напруга на резисторі опором 6 Ом, через який іде струм 0,5 А?​


Ответы на вопрос

Отвечает Касимова Настя.

Ответ:

I=U/R

U=I*R

U=0,5А*6ом

U=3A

Отвечает Галимова Диана.
За законом Ома маємо формулу: I=U/R, із цього витікає, що U (напруга)=IR, тобто U=0,5*6=3 (В)