Розпишіть (дано і т.д) будь ласка... У супермаркеті купили 1 кг хліба, 400 г масла, 1 кг 600 г

ковбаси 2 кг цукру. Визначте загальну вагу покупки.

Ответы на вопрос

Отвечает Ямлихина Аделя.

Ответ:

Дано: M¹= 1кг,M²=400г,M³=1,6кг,M⁴=2кг.

M -?

M¹+M²+M³+M⁴=M

M=1+0,400+1,6+2=5Кг

В-дь: M=5Кг