Тіло має заряд 6,9 мкл скільки надлищкових електронів має це тіло


Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Стася.

По формуле

q =  {q}^{e}  \times n

Количество равно:

n =  \frac{q}{ {q}^{e} }  =  \frac{6.9  \times  {10}^{ - 3} }{1.6 \times  {10}^{ - 19} }  = 4 .31 \times {10}^{16}