Який опір має алюмінієвий провід завдовжки 1м і площею Поперечного перерізу 1мм2 за кімнатною

температурурою

Ответы на вопрос

Отвечает Миклина Соня.

Ответ:

R = (ρ * L) / A

де R - опір проводу, ρ - специфічний опір матеріалу проводу (в Ом * метр), L - довжина проводу (в метрах), A - площа поперечного перерізу проводу (в мм²).

Значення специфічного опору для алюмінію становить близько 2,82 × 10^-8 Ом * метр при кімнатній температурі. Тому, підставляючи дані задачі, ми отримуємо:

R = (2.82 × 10^-8 Ом * метр * 1 м) / (1 мм²) = 0.0282 Ом

Отже, опір алюмінієвого проводу завдовжки 1 метр і площі поперечного перерізу 1 мм² за кімнатної температури становить 0.0282 Ом.