На тіло масою 2 кг діють три сили, модулі яких 5H, 4H, 3H. Знайти найбільше і найменше значення

прискорення тіла.

Ответы на вопрос

Отвечает Балдичева Полина.

Ответ:Дано:

m = 2 кг

F₁ = 5H

F₂ = 4H

F₃ = 3H

Знайдемо суму всіх сил:

ΣF = F₁ + F₂ + F₃ = 5H + 4H + 3H = 12H

Тепер застосуємо формулу для знаходження найбільшого і найменшого значення прискорення тіла:

a(max) = ΣF / m = 12H / 2 кг = 6 м/с²

a(min) = ΣF / m = (-12H) / 2 кг = -6 м/с²

Отже, найбільше значення прискорення тіла дорівнює 6 м/с², а найменше значення прискорення тіла дорівнює -6 м/с². Знак мінус означає, що тіло буде рухатися у зворотному напрямку.

Объяснение: