Лампа розжарювання споживає в п’ять разів більше електроенергії, ніж енергозберігаюча (денного

світла). Скільки електроенергії можна зекономити дома протягом місяця, якщо замінити лампочку розжарювання чи люмінесцентну на світлодіодну? ДОПОМОЖІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Падерин Данил.

Якщо лампа розжарювання споживає в 5 разів більше електроенергії, ніж енергозберігаюча лампочка, то можна припустити, що вона споживає 5 разів більше електроенергії на одиницю часу, при однаковому часі роботи.

Якщо ми замінимо лампочку розжарювання або енергозберігаючу лампочку на світлодіодну лампочку, яка споживає менше електроенергії, то ми зможемо зекономити частину спожитої електроенергії.

Припустимо, що лампа розжарювання використовується протягом 6 годин на день, а енергозберігаюча лампа - 4 години на день. Якщо ми замінимо лампочку розжарювання або енергозберігаючу лампочку на світлодіодну лампочку, яка споживає менше електроенергії, то ми зможемо зекономити електроенергію наступним чином:

Економія на лампі розжарювання: 6 годин на день x 30 днів x (5-1) = 720 годин x Вт / год x 4 / 1000 = 11,52 кВт * год

Економія на енергозберігаючій лампі: 4 години на день x 30 днів x (5-1) = 480 годин x Вт / год x 4 / 1000 = 1,92 кВт * год

Отже, заміна лампи розжарювання на світлодіодну лампу дозволяє зекономити більше електроенергії за місяць, ніж заміна енергозберігаючої лампи.