Потяг рухаючись рівномірно проходить шлях 15км за 5 хв потужність потяга дорівнює 2,85мвт яку силу

тяги розвиває локомотив

Ответы на вопрос

Отвечает Иванкина Светлана.

Ответ:

V=S/t=12000/10*60=20 м/с

N=F*V

F=N/V=2,96*10^6/20=148*10^3 Н