Високий рівень 12. (36) ККД тепловоза 30%, потужність 3,5 МВт. Скільки нафти витрачає тепловоз за

2 год. роботи, якщо питома теплота згоряння дизельного палива 42,7 10 Дж/ кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Добряк Варвара.

Ответ:

Объяснение:

η = 30% = 0.3 раз

P =  3,5*10^6 Вт

t =  2 год = 7200с

q = 42.7*10^6 Дж/ кг

m = ?

η = P*t / (m*q)

m = P*t / (q*η) = 3,5*10^6 * 7200 / (42.7*10^6 * 0.3) = 1967 кг.