Даю 50 балов!!! 8. На пружині висить вантаж масою 5,5 кг. При цьому пружина подовжився на 7 см.

Визначте жорсткість пружини.

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Илья.

Ответ:

F=k*x;

Fтяж=m*g;

k*x=m*g;

Візьмемо g=10Н/кг;

x=5см m=4кг;

k=m*g/x;

k=4*10/5=8

Объяснение:

все роби так само тільки підстав свої цифри

Отвечает Ронжина Анастасия.

Відповідь:

Для визначення жорсткості пружини k, необхідно скористатися формулою F = kx, де F - сила, що діє на пружину, а x - подовження пружини. За умовою задачі, маса вантажу m = 5,5 кг, а подовження пружини x = 7 см = 0,07 м. Сила F дорівнює добутку маси вантажу на прискорення вільного падіння g: F = mg. Приймаємо g = 9,8 Н/кг. Отже, F = 5,5 * 9,8 = 53,9 Н. Підставляючи це значення у формулу F = kx, отримуємо: 53,9 = k * 0,07. Звідси k = 53,9 / 0,07 = 770 Н/м. Відповідь: жорсткість пружини k = 770 Н/м.