Резистори з опором 3 і 7 Ом з’єднані паралельно. Визначте загальний опір ділянки кола, силу струму

в другому резисторі й на всій ділянці кола, якщо сила струму в першому резисторі дорівнює 4 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Ужевская Маша.

Ответ:

Объяснение:

R₁=3 Ом;

R₂=7 Ом;

I₁=4 А​;

R, I₂, I ?   R=1/(1/R₁+1/R₂)=1/(1/3+1/7)=2,1 Ом; I₂=U/R₂=I₁*R₁/R₂=4*3/7=1,7 A;

I=U/R; U=1,7*7=12 B; I=12/2,1=5,7 A