. 6(26) На скільки градусів нагрівається тіло людини , теплоємність якого 3500Дж/кг ° С після

того, як людина поглине дозу випромінювання, що дорівнює 3,5 м Гр ?

Ответы на вопрос

Отвечает Труфанов Данил.

1 Гр=1 Дж/кг.

Q=3,5*10^(-3)*m=cm∆t;

∆t=3,5*10-3/3500=10^(-6) °C.