Помогите) скільки довжин хвиль монохроматичного інфрачервоного випромінювання із частотою 3,0 ТГц

укладається на відрізку 10мм

Ответы на вопрос

Отвечает Perets Liza.
C=L*v
L=c/v=3*10^8/3*10^12=10^-4 м
N=S/L=10*10^-3/10^-4=100