Щоб нагріти 500 г води від 20 градусів до кипіння, потрібно взяти нагрівник з опором 10Ом та

нагрівати 10 хв. ККД 75%. Знайти напругу​

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Анна.

Ответ:

473 В

Объяснение:

Q=cm(t1-t2)

Q=4200Дж/кг×0.5кг*80=168000

КПД=75

Значит нагреватель выделяет 168000/75×100=224000Дж

Q=I²Rt

224000Дж=I²×10 Om×10мин

I²=2240

I=47.3A

U=IR

U=47.3А×10 Om=473В