Координата коливного тіла змінюється в межах від 10 до 30 см. Чому дорівнює амплітуда коливань

тіла?​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Алексей.

Відповідь: 10 см

Пояснення:

x₁ = 10 см

х₂ = 30 см

___________

А -?

А=(х₂ - x₁)/2=(30 - 10)/2= 10 см

Отвечает Язовских Евгения.

Ответ:

10 см.

Объяснение:

a=10

b=30

A=(b-a)/2=(30-10)/2=20/2=10