Задача. Чому дорівнює напруга між пластинами конденсатора електроємністю 0,5 Ф, якщо електричний

заряд на пластинах дорівнює 2 Кл?

Ответы на вопрос

Отвечает Хазеева Аделинчик.

Відповідь: 4 В

Пояснення:

C= 0,5 Ф

q= 2 Кл

___________

U - ?

C=q/U     ⇒     U=q/C=2 Кл/0,5 Ф= 4 В