Допоможіть будь-ласка) Період обертання платформи карусельного верстата 4с. Визначте швидкість

крайніх точок платформи, що віддалені від осі обертання на 2м.

Ответы на вопрос

Отвечает Вахрушев Константин.
V=w*R=2*pi/T *R = 2*3,14/4*2 м/с = 3,14 м/с