прямолінійний провідник по якому протікає струм силою 12А в деякій точці створює магнітне поле

напруженістю 12,7 А/м. Визначити відстань від цієї точки до провідника та індукцію магнітного поля в ній.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванникова Софья.

Индукция B = \mu_0 H = 1.26\cdot 10^{-6}\cdot12.7 \approx 16 \cdot10^{-6} Тл

Расстояние до провода найдем из формулы для напряженности провода

\displaystyle H = \frac{I}{2\pi R}\\\\R = \frac{I}{2\pi H} \approx 0.15

Примерно 15см