СРОЧНО УМОЛЯЮЮЮ ФІЗИКА: Визначте на яку потужність розрахована електрична праска,якщо за 10

хвилин вона виділяє 0.6МДж теплоти. Визначте її опір, Якщо відомо,що сила струму в мережі 16А

Ответы на вопрос

Отвечает Натокина Дарья.
Ответ:

Объяснение
дано
t=10xв=600с
А=600000Дж
І=16А
Р-?
R-?
Розв'язання:
А=UIt
U=A/It
U=600000дж/16А*600с=62.5 В
R=U/t
R=62,5/600c =0.1 Om
P=U*t
P=62.5 B*600c=1000 Вт