7. Який коєфіцієнт тертя тіла масою 500 г, яке рухається по поверхні іншого , якщо сила тертя

дорівнює 2 Н ?

Ответы на вопрос

Отвечает Семеняга Илья.

m = 500 г = 0,5 кг

F = 2 Н

- - - - - - - - - - - - - - -

μ - ?

Сила нормальной реакции опоры:

N = m · g = 0,5 · 10 = 5 Н

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

F = μ · N

Коэффициент трения:

μ = F / N

μ = 2 / 5 = 0,4