Під час перевезення вантажу, самоскид розвиває потужність 30кВт . Яку роботу він виконує протягом

45хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Кислицин Сергей.
Хв- минута?
A=N*t=30*10^3*45*60=81*10^5 Дж