Помогите "Якої площі поперечного перерізу потрібно взяти алюмінієвий провідник, щоб створити опір

27 Ом? Довжина провідника 1 км. (ρ = 2,7 ∙ 10 – 8 Ом ∙ м)"

Ответы на вопрос

Отвечает Пиляк Василь.

Відповідь:

S = p*L/R= 2.7 * 10^-5/27 = 10^-6 м²