Чому дорівнює густина матеріалу, з якого виготовили паралелепіпед вагою 0,471 кН, якщо його розміри

становлять 20х30х10 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Храмцов Дима.

Ответ:

7850 кг/м³

Объяснение:

Формула ваги:

P = m × g

P = 0,471 кН = 471 H

Підставимо данні які в нас є у формулу ваги:

471 = m × 10 (g - це прискорення вільного падіння, що завжди дорівнює 9.8 м/с², але у задачах беремо як 10 м/с²)

Виразимо звідси m:

m = 471 ÷ 10 = 47.1 кг

Також маса має формулу:

m = ρ × V

V паралелепіпеда = a × b × h = 20 × 30 × 10 = 6000 см³ = 0,006 м³

Виразимо ρ з формули маси:

ρ = m ÷ V = 47.1 ÷ 0,006 = 7850 кг/м³