3.М'яч падає з висоти 6 м і підскакує на висоту 4 м. Знайти пройдений шлях та модуль переміщення.

Зобразити схематично​

Ответы на вопрос

Отвечает Надейкина Александра.

Объяснение:

Дано:

h1=6м

h2=4м

==========

L-?

S-?

Шлях:

L=h1+h2=6+4=10мм

Переміщення:

S=h1-h2=6-4=2м