5. (2 бали) Знайдіть період обертання по колу тіла, що робить 120 обертів за 1 хв. звдача пж

зделайье кто знает✊✊✊​

Ответы на вопрос

Отвечает Лялина Аля.

Ответ:

Объяснение:

120 обертів за 1 хв.=60с

60/120=1/2с

Т=1/2с період обертання

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

2 обертання в секунду